Žalúzie a sieťky

Žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Ochraňujú nielen proti slnečným lúčom , regulujú svetlo v miestnosti ale chránia aj Vaše súkromie. Využitie žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou žalúzií je ich jednoduchosť , rýchlosť montáže , minimálna údržba a hlavne cenová dostupnosť.

isoline_1

ovladani_zaluzii

retiazkove-interierove-zaluzie

 

Sieťky proti hmyzu

Pevné okenné a dverné otváravé sieťky proti hmyzu sú praktickým doplnkom moderného bývania . Vďaka širokej škále sieťových profilov nieje problém osadiť sieťku na akékoľvek okno alebo dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo sklenených vlákien zaručujú veľmi dlhú životnosť.

sieť

sieťk

sieťka 2

sieťka 3

sieťka

komp-sk.sk
Naša firma sa špecializuje na výrobu eurookien a eurodverí. Zakúpili sme technológie, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a estetiku. Dnes je naším hlavným mottom "Spokojný zákazník", pretože len spokojný zákazník poskytne kladné referencie a posunie nás vpred.
Nájdete nás
vns
Kontakt
Meno: Mário Komár
Adresa: Nálepkova 162/21
98552 Divín
Tel.č.:0903 556 006
0903 261 741
0902 119 110