Povrchová úprava

Povrchová úprava SOKRATES

sokrates-228x228

SOKRATES lazúra je určená k profesionálnym vonkajším a vnútorným náterom dreva. Jedná sa o moderny typ náterovej hmoty, ktorá sa riedi vodou. Po zaschnutí poskytuje trvanlivé filmy. Povrch filmu je tvrdý, ale dokonale pružný s hodvábnym leskom. Nátery sa vyznačujú vynikajúcou svetlo stálosťou , odolností voči vode i poveternostným podmienkam, s výbornou odolností voči dolepovaniu (antiblocking effect). Umožňujú difúziu vodných par a regulujú vlhkosť dreva. Lazura obsahuje fungicidy, farebný filter proti UV žiareniu , účinný stabilizátor flexibility hmoty. Je tixotropná s veľkou stabilitou v ploche. Lazura má vynikajúcu priľnavosť k podkladu s odolnosťou k odlupovaniu a praskaniu Je rychloschnúca.

 

Použitie:

Silnovrstvá akrylátová lazura je určená k profesionálnym vrchným náterom drevených okien a dverí, drevených štítov budov a ostatných drevených časti budov vrátene pergol a zábradlí . V interiéroch sa používa k náterom podhľadov, obložení stien, trámov podkroví, výplne zábradlí a pod. Ošetrovanie okien zo strany zákazníka nie je náročné. K oknám dodávame aj ošetrovacie prípravky. Prípravok sa nanáša handričkou po drevených častiach rámu, čo mnohonásobne predĺži životnosť okna.

Nanášanie:

  • 1. Impregnácia: Základný náter pozostáva zo slabovrstvej, impregnačnej, vodou riediteľnej lazúry, ktorá chráni pred UV žiarením, rôznymi plesňami a pred škodcami.
  • 2. Medzivrstva: Druhá vrstva zaplní silno savé oblasti priečneho dreva a póry, čim uzatvára povrch dreva voči vlhkosti a UV žiareniu.
  • 3. Tretia – konečná fáza: nástrek lazúry vysokotlakovým striekacím zariadením – regulácia vlhkosti v dreve, umožňuje difúziu vodných pár, poskytuje dlhodobú ochranu dreva pred vetrom a UV žiarením.

Farebné odtiene:

komp-sk.sk
Naša firma sa špecializuje na výrobu eurookien a eurodverí. Zakúpili sme technológie, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a estetiku. Dnes je naším hlavným mottom "Spokojný zákazník", pretože len spokojný zákazník poskytne kladné referencie a posunie nás vpred.
Nájdete nás
vns
Kontakt
Meno: Mário Komár
Adresa: Nálepkova 162/21
98552 Divín
Tel.č.:0903 556 006
0903 261 741
0902 119 110